Ekskluzywna oferta dla firm

Prowadzisz firmę? W takim razie świetnie się składa. Poza obsługą Klientów indywidualnych zajmujemy się także Klientami biznesowymi. Zapraszamy Cię do skorzystania z usług Pralni Wash&Go.

Z jakich usług możesz skorzystać w Pralni Wash&Go?

Pranie wodne z suszeniem

To tradycyjny sposób prania ubrań. Pralnia Wash&Go wykorzystuje profesjonalne detergenty, które idealnie wyczyszczą pozostawioną przez Ciebie odzież i pozbędą się plam.

Jakie rodzaje prania są objęte tą usługą?

 • ubrania pracownicze
 • koszule
 • spodnie
 • fartuchy
 • ręczniki
 • pokrowce na krzesła

Pranie chemiczne

Pranie wykonywane na sucho przy użyciu specjalnych rozpuszczalników pochodzenia organicznego. Nie wymaga wirowania, dzięki czemu nie niszczy tkanin. Uwaga, nie każda tkanina może być prana chemicznie!

Jakie rodzaje prania objęte są tą usługą?

 • Marynarki
 • Spodnie i spódnice
 • Sukienki
 • Kurtki i płaszcze
 • Bluzki
 • Swetry

Odbiory i dowozy prania

Dla maksymalnego zwiększenia komfortu i oszczędności czasu Klientów Pralnia Wash&Go oferuje usługę odbioru i dowozu prania w wybrane miejsce na terenie Wrocławia. Usługa działa na tej samej zasadzie, która obowiązuje w przypadku Klientów indywidualnych.

Dowozy odbywają się 4 dni w tygodniu – poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty w godzinach 10-14 i 18-19. Koszt dojazdu sprawdzisz w naszym kalkulatorze.

Pranie wodne z maglowaniem

Pranie odbywa się z użyciem specjalistycznych środków bakteryjnych. Następnie zostaje delikatnie wysuszone i poddane procesowi maglowania. Jego celem jest zastąpienie tradycyjnego prasowania żelazkiem. Maglowanie jest szybsze i efektywniejsze. Dzięki niemu tkaniny prezentują się idealnie. 

Jakie rodzaje prania są objęte tą usługą?

 • obrusy
 • serwetki
 • bielizna pościelowa
 • firany i zasłony

Pranie dla hoteli

W ofercie Wash&Go znajduje się także usługa prania bielizny i pościeli hotelowej. Dzięki niej możesz przygotować idealny pokój dla gości Twojego hotelu. Podczas prania używamy specjalistycznych atestowanych środków i płynów do płukania, które mają świeży i przyjemny zapach.

Jakie rodzaje prania objęte są tą usługą?

 • pościel hotelowa
 • bielizna pościelowa
 • obrusy i serwetki
 • firany i zasłony

Prasowanie parowe

Prasowanie parowe usuwa z tkanin wszelkie zagniecenia. Para działa bardzo intensywnie i efektywnie. Jej temperatura jest wysoka, dzięki czemu prasowanie ma także właściwości dezynfekujące. W ten sposób skutecznie pozbędziesz się większości mikroorganizmów takich jak roztocza.

Jakie rodzaje prania są objęte tą usługą?

 • ubrania eleganckie (koszule, marynarki, spodnie)
 • ubrania pracownicze
 • pościele, obrusy i zasłony

Pranie wielkogabarytowe

Wash&Go oferuje także pranie wielkogabarytowe na terenie Wrocławia. To świetna usługa dla hoteli, firm gastronomicznych, sal weselnych, firm cateringowych, przedszkoli, siłowni oraz szpitali. Czas realizacji usługi wynosi 48 godzin.

Jakie rodzaje prania objęte są tą usługą?

 • pokrowce na materac
 • kołdry
 • poduszki
 • koce
 • narzuty na łóżka i sofy
 • dywany

Skontaktuj się z Pralnią Wash&Go

Telefon: 537 467 117

E-mail: pralniawashandgo@gmail.com

Co zyskasz dzięki współpracy z Wash&Go?

R

Pranie ekspresowe - dodatkowa usługa

R

Elastyczny dowóz 4 dni w tygodniu

R

Pranie przy użyciu bezpiecznych dla tkanin odplamiaczy tlenowych

R

Czas realizacji 24h (pranie wielkogabarytowe 48h)

R

Pięknie i świeżo pachnące pranie

R

Pranie przy użyciu specjalistycznych środków antybakteryjnych

Profesjonalna Pralnia i Magiel Wash&Go

zapraszamy na stronę: www.wash-and-go.pl
Sprawdzam

Opinie od Klientów Wash&Go 

Usługi pralnicze są wykonywane prawidłowo, zgodnie z umową i należytą starannością. Pralnia Wash&Go działa solidnie i profesjonalnie, a dostawy odbywają się terminowo.

Firma jest elastyczna i dyspozycyjna, a komunikacja z pracownikami jest bardzo dobra. Prezentowany przez Pralnię profesjonalizm i dobra organizacja pracy pozwalają nam wysoko ocenić naszą współpracę.

Polecamy Pralnię Wash&Go jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Lidia Rybicka

Romwit Polska

Firma Tatarek Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż korzysta z usług w zakresie prania i prasowania z Ekskluzywnej Pralni Wash&Go z siedzibą we Wrocławiu przy ul. K.Wielkiego 67.

Z usług Pralni Wash&Go korzystamy od dłuższego czasu i zawsze są one wykonywane z należytą starannością, terminowo, solidnie i profesjonalnie. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że Wash&Go to rzetelny partner w biznesie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Pralnię Wash&Go i gorąco polecamy tę firmę wszystkim do współpracy.

Jerzy Tatarek

Zakład Elektroniczny Tatarek

W czasie współpracy Pralnia Wash&Go dała się poznać z jak najlepszej strony. Usługę wykonuje się terminowo i z należytą starannością.

Pranie jest zawsze perfekcyjnie czyste, pachnące i ładnie poskładane. Indywidualne podejście do klienta, jakość świadczonych usług oraz ich konkurencyjna cena są niewątpliwie dużym atutem.

Wszystkim firmom chcącym nawiązać współpracę serdecznie polecamy Pralnię Wash&Go jako godna zaufania.

Marta Żak

Niepubliczny Żłobek - Słoneczny Żłobek

Da Massimiliano z siedzibą we Wrocławiu ul.Horbaczewskiego 20a ma przyjemność zarekomendować firmę Ekskluzywna Pralnia Wash&Go.

Da Massimiliano korzysta z usług pralni w zakresie prania bielizny hotelowej. Usługa ta jest wykonywana profesjonalnie, terminowo i starannie. Właściciel firmy wykazuje się odpowiedzialnością oraz pomocą wykraczającą poza podstawowe usługi.

Cenimy sobie terminowość, bardzo dobry kontakt i jakość usług. Polecamy firmę jako solidnego i kompetentnego partnera we współpracy.

Teresa Działa

Stowarzyszenie Si alla Vita - da Massimiliano

Każdy biznes wymaga indywidualnego podejścia

Pralnia chemiczna Wrocław – atrakcyjna oferta dla firm

Naszą ofertę kierujemy także do klientów biznesowych. Z przyjemnością podejmiemy współpracę opartą na uzgodnionych satysfakcjonujących dla obu stron warunkach. Zapraszamy między innymi hotele, hostele, restauracje, sale weselne, firmy cateringowe, centra medyczne, siłownie, czy przedszkola. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie. W skład naszej oferty dla firm wchodzi: pranie wodne z maglowaniem – z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych. Zamówienie realizujemy już w 24 godziny, a w przypadku zamówienia ekspresowego już tego samego dnia!

Pralnia wodna Wrocław – zadba o Twoje pranie

W naszej pralni wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości środki piorące z atestem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy z troską zadbać o pranie naszych klientów. Potwierdzeniem jakości usług, jakie świadczy nasza Pralnia chemiczna Wrocław, są między innymi pozytywne opinie naszych klientów oraz długa współpraca z wieloma z nich.

Wrocław Pralnia – kompleksowa obsługa firm

Podczas wykonywania wszystkich naszych usług dbamy o szczególną jakość. Podobnie w przypadku oferty dla firm – korzystamy tylko z najlepszych środków piorących i dokładamy szczególnych starań, aby nasz klient był zadowolony. Pośród naszych usług skierowanych do klientów biznesowych jest między innymi pranie wodne z prasowaniem parowym – to usługa skierowana przede wszystkim do gastronomii, ale i wszędzie tam, gdzie konieczne jest szczególne dbanie o higienę pracy. Dla klientów szczególnie wymagających posiadamy usługę prania wodnego z prasowaniem parowym – wykorzystujemy tu środki bakteriobójcze. Sprawdzi się to np. w przypadku fartuchów medycznych.