Każdy klient wymaga indywidualnego podejścia

Obsługę klientów biznesowych zapewnia nasza druga pralnia specjalizująca się w obsłudze klientów biznesowych.
– pralnia chemiczna Wrocław
– pralnia wodna Wrocław
– magiel Wrocław

Profesjonalna Pralnia i Magiel Wash&Go
zapraszamy na stronę – www.wash-and-go.pl

Pralnia chemiczna Wrocław – atrakcyjna oferta dla firm

Naszą ofertę kierujemy także do klientów biznesowych. Z przyjemnością podejmiemy współpracę opartą na uzgodnionych satysfakcjonujących dla obu stron warunkach. Zapraszamy między innymi hotele, hostele, restauracje, sale weselne, firmy cateringowe, centra medyczne, siłownie, czy przedszkola. Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie. W skład naszej oferty dla firm wchodzi: pranie wodne z maglowaniem – z użyciem specjalistycznych środków antybakteryjnych. Zamówienie realizujemy już w 24 godziny, a w przypadku zamówienia ekspresowego już tego samego dnia!

Wrocław Pralnia – kompleksowa obsługa firm

Podczas wykonywania wszystkich naszych usług dbamy o szczególną jakość. Podobnie w przypadku oferty dla firm – korzystamy tylko z najlepszych środków piorących i dokładamy szczególnych starań aby nasz klient był zadowolony. Pośród naszych usług skierowanych do klientów biznesowych jest między innymi pranie wodne z prasowaniem parowym – to usługa skierowana przede wszystkim do gastronomii, ale i wszędzie tam gdzie konieczne jest szczególne dbanie o higienę pracy. Dla klientów szczególnie wymagających posiadamy usługę prania wodnego z prasowaniem parowym – wykorzystujemy tu środki bakteriobójcze. Sprawdzi się to np. w przypadku fartuchów medycznych.

Pralnia wodna Wrocław – zadba o Twoje pranie

W naszej pralni wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości środki piorące z atestem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy z troską zadbać o pranie naszych klientów. Potwierdzeniem jakości usług jakie świadczy nasza Pralnia chemiczna Wrocław są między innymi pozytywne opinie naszych klientów oraz długa współpraca z wieloma z nich.