Umówienie odbioru i dowozu

Usługa realizowana na terenie Wrocławia.

Tel. +48 537 467 117

Koszt usługi dowozu prania:
– 10zł / km (za każdy km przez pierwsze 5km)
– 2zł / km (za każdy kolejny kilometr)
– odbiór i dowóz dostępny w: pon, wt,  pt w godzinach 10-14

Odległość mierzona od Pralni Duarte (ul. Kazimierza Wielkiego 67) na Google Maps.

Przykład: Jeżeli mieszkasz 3km od Pralni:
Koszt odbioru i dowozu prania to: 3km * 10zł = 30zł.
Łączny koszt (obejmuje kurs w dwie strony) to 30zł

Regulamin

1. Zamówienie na odbiór i dowóz prania lub prasowania składane jest telefonicznie. Dowóz odbywa się w pon, wt, pt w godz. 10-14.

2. Minimalny koszt dowozu to 10zł. Minimalna wartość zamówienia to 50zł (nie wliczając dowozu). Opłata pobierana jest za każdy rozpoczęty kilometr. Opłata pobierana jest przez kierowcę w gotówce po wykonaniu usługi.

3. Pranie musi być spakowane do reklamówki lub torby.

Prasowanie Wrocław – uprasujemy i dowieziemy do Twojego domu

Pralnia Duarte oferuje kompleksowe usługi, pośród nich jest pranie i prasowanie Wrocław. Dla Twojej wygody oferujemy również usługę dowozu. Odbierzemy i dowieziemy z powrotem Twoje ubrania wprost do Twojego domu. Wystarczy zadzwonić i umówić się telefonicznie. Naszą usługę oferujemy przez większość dni tygodnia, poza środą, piątkiem i niedzielą. Wiemy jak ważny jest czas i pośród codziennych obowiązków zawodowych często go brakuje na prozaiczne czynności. A nawet jeśli już go znajdziemy, to czemu nie przeznaczyć go na coś przyjemniejszego? Praniem i wszystkim co z tym związane zajmiemy się my!

Pralnia Wrocław – kompleksowe usługi znakomitej jakości

Dowóz do domu to wyjątkowa wygoda, zaoszczędza czas a często i pieniądze. Teraz już nie musisz się martwić o to by znaleźć czas na pranie, prasowanie a nawet dojazd do pralni, bo wszystkim zajmiemy się my. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla zapracowanych pań ale także i panów. To również duża wygoda jeśli chodzi o większą ilość prania, które może być kłopotliwe do przetransportowania, szczególnie w przypadku braku własnego samochodu.

Pralnia Wrocław cennik – wygoda w dobrej cenie

W ramach naszych usług, dowóz również oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy obliczyć odległość od naszej pralni i wyliczyć koszt dostawy wg podanego cennika. Zachęcamy również firmy do omówienia specjalnej oferty, w której skład wchodzi pranie i prasowanie Wrocław.