prasowanie koszuli

Ile kosztuje prasowanie koszuli w pralni?

Prasowanie jest uważane za jedną z najbardziej rutynowych prac domowych, zwłaszcza jeśli trzeba Idealnie Wyprasować koszule . Często gromadzi się cała góra wypranych i pomarszczonych ubrań, z którymi nie ma czasu i chęci na poradzenie sobie.

Jeśli nie lubisz prasować, aw domu czeka góra niewyprasowanej bielizny , to profesjonalne usługi DUARTE pomogą Ci zaoszczędzić czas i wysilek. Наша фирма korzysta z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, który delikatnie odzialuje na tkaninę, a także niszczy drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Indywidualne podejście do ubrań, które stosujemy w codziennej praktyce, gwarantuje efekt najwyższej jakości. Korzystając z naszych usług zyskasz nie tylko zadbany i schludny wygląd swoich rzeczy, ale także uwolnisz czas dla siebie i swojej rodziny.

Niektórzy mogą jednak zadać pytanie: ile kosztuje ta przyjemność?

W dzisiejszych czasach usługi pralnicze nie są już tak drogie jak kiedyś. Dziś każdy może sobie pozwolić na profesjonalną obsługę, szybko i skutecznie czyścić i prasować tekstylia.

Jeśli spojrzysz на oferty pralni i dla porównania obliczysz wydatki w domu, a co najważniejsze, czas, który jest bezcenny, to ku zaskoczeniu dla wielu osób Korzystanie z usług pralni chemicznej jest bardzo opłacalne!

Czy prasowanie koszuli jest drogie

W naszej pralni można wyprasować ubrania i zapłacic koszt jednostkowy, ale bardzo wygodne i opłacalne jest również skorzystanie z usługi prasowania kompletów ubrań. Szczegółowy opis i ceny można znaleźć naszej stronie internetowej. Zgodzisz się, że nie jest to duży koszt i Idealne rozwiązanie dla osób pracujących w biurach, w których obowiązuje dress code lub dla dużej rodziny.

Przygotowaliśmy dla Was małą analizę kosztów prasowania w innych pralniach, w innych miastach.

Място

Данные баданья

Cena zl

Średnia cena za sztukę zl

Варшава 01.07.2022 9,90 11.90 10,99 10,93
Краков 01.07.2022 10 12.90 7,99 12.29
Лодзь 01.07.2022 8 15 10 11
Вроцлав 01.07.2022 12,99 10.50 10 11.16
Познань 01.07.2022 8,99 10 10 9,66

Po zbadaniu średniej ceny prasowania koszuli można zauważyć, że nasza pralnia oferuje niższą niż przeciętna cenę. Dzięki temu jest to usługa przystępna dla wielu osób.

Czasami koszt tej usługi zależy od dodatkowych usług (dostawa, usuwanie plam itp.)
Można prasować koszule na dwa sposoby: na mokro lub nasucho. Przed rozpoczęciem prasowania należy zapoznać się z zaleceniami productenta. Nieprzestrzeganie zaleceń i brak oceny structury i zużycia tkaniny może całkowicie zniszczyć twoje ulubione ubrania. Aby tego uniknąć, устав правильный температурный режим.

Максимальная допусковая температура подешвы железа:

  • До ткани bawełnianych i lnianych – 200°C
  • Do tkanin z wełny włókien poliestrowych – 140°C
  • Do wyrobów syntetycznych – 100°C.

Oczywiście można zamówić samo prasowanie koszul bez prania i czyszczenia chemicznego, ale znacznie wygodniej jest skorzystać z całego zakresu usług. Niektóre koszule wystarczy prać tylko ręcznie, albo trzeba je prać nasucho/czyścić. W przypadku takich przedmiotów pranie w pralce może odbywać się tylko na własne ryzyko.

Miło jest nie musieć zajmować się tymi wszystkimi zawiłościami. O wiele przyjemniej jest, gdy pracę wykonują profesjonaliści, a Ty możesz cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi.

Jakie с zalety korzystania z usługi prasowania w pralni chemicznej

Nasi profesjonaliści przed prasowaniem bielizny oceniają strukturę i stopień zużycia tkaniny;

  • Uwzględniają zalecenia productenta dotyczące pielęgnacji produktu umieszczone na etykiecie;
  • Używają nowoczesnych żelazek z dużym zestawem dodatkowych funkcji i importowanego sprzętu parowego;
  • Wybierają оптимальный температурный режим, aby nie uszkodzić materiału.
  • Dokładne dotrzymywanie terminów reizacji zamówienia;
  • Nieskazitelny wygląd rzeczy po prasowaniu.

Powierz swoje nielubiane pracę profesjonalistom!