Suszenie ubrań na słońcu

Z suszeniem ubrań na słońcu trzeba bardzo uważać.Jakość barwnika, typ włókna, sposób barwienia, sposób prania, a przede wszystkim sposób suszenia decyduje o żywotności oraz wyglądzie Twoich ubrań.

Jeżeli suszysz na słońcu, to rzeczy blakną, a co gorsza, potrafią spłowieć tylko z jednej strony.Dodatkowo pranie wodne powoduje, że ubranie jest nasączone wodą i rozwieszając ubrania mogą się nam one rozciągnąć. Wygląda to bardzo nie estetycznie.

Pralnia Wrocław z nowoczesną metodą suszenia

Dlatego najlepszym sposobem suszenia wypranych ubrań jest metoda suszenia wywiewowego w niskiej temperaturze w dużym bębnie co zapewnia bezpieczeństwo garderoby oraz sprawia, że ubrania wyglądają jak nowe.

Polega ona na tym, że do dużego bębna wkłada się mała ilość ubrań. Ubrania dzięki nawiewowi ciepłego powietrza i obrotów oddają wilgoć równomiernie i jest ona wyciągana na zewnątrz dzięki wentylatorowi a dzięki rewersowi unikamy zaplątania i porozciągania ubrań. Ubrania zyskują puszystość, a tkanina zachowuje dłuższą żywotność oraz swój pierwotny wygląd i rozmiar.

Pralnia Duarte we Wrocławiu dysponuje 2 takimi nowoczesnymi urządzeniami z rewersem o dużej pojemności, dzięki temu możemy wykonywać suszenie bardzo delikatnych i dobrej jakości tkanin w szybkim terminie – już tego samego dnia. Zapraszamy do skorzystania z z usługi prania wodnego z suszeniem wywiewowym. Wrocław pralnia Duarte – Pozwól, że zadbamy o Twoją garderobę profesjonalnie.

CategoryPorady, Wszystkie
 

Wsparcie przy realizacji: EksperciMarketingu.pl