Pralnia jako usługa na co dzień?

Coraz częściej oddajemy swoje pranie do pralni, jednak nadal nie jest to spotykane tak często jak u naszych zachodnich sąsiadów. Z reguły do profesjonalnego czyszczenia oddajemy garnitury, suknie ślubne, sukienki wizytowe, płaszcze i żakiety. Słowem – wszystko, czego nie możemy wyprać w swojej własnej pralce. Może czas zmienić przyzwyczajenia i skorzystać z usług takiego miejsca jak pralnia? Wrocław jest miastem, w którym bez problemu znajdziesz taką, która będzie Ci odpowiadała!

Dzięki oddawaniu swoich rzecz do pralni oszczędzasz coś, co jest najcenniejsze – czas. Ciągle jesteśmy zabiegani, mamy coraz mniej czasu nie tylko na obowiązki domowe, ale również na to, co się liczy najbardziej, a więc kontakt z naszymi bliskimi i odpoczynek. Pozbycie się stosu rzeczy, które należy wyprać i wyprasować magicznie przyniesie Ci długie godziny wolnego czasu. Możesz poświęcić go na pracę, w końcu odpocząć czy spędzić miłe chwile ze swoimi bliskimi. Twoje pranie zostanie odebrane spod Twoich drzwi, a kiedy będzie już czyste i pachnące – dostarczymy Ci je wprost do domu. To doskonałe rozwiązanie nie tylko kiedy nie masz czasu, ale również wtedy, kiedy nie masz gdzie suszyć prania – bywa to szczególnie kłopotliwe w okresie jesienno – zimowym, i to tym bardziej jeśli mieszkasz w bloku. Idealnym rozwiązaniem są tu pralnie chemiczne. Wrocław jest miastem w którym znajdziesz ich wiele. Pralnie we Wrocławiu różnią się wieloma cechami, więc wybierz taką, której standard i obsługa najbardziej Ci odpowiadają.

Jedne z podstawowych:
1) Czy pralnia pierze zamówienia osobno czy miesza z zamówieniami innych klientów
2) Czy pralnia korzysta z antybakteryjny środków jeśli tak niech przedstawi stosowny atest
3) Czy pralnia dezynfekuje pralki po każdym praniu

Nasza pralnia we Wrocławiu, a konkurencja?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów i na mapie przedstawiającej pralnie we Wrocławiu cieszymy się renomą. Wielu naszych Klientów odczuwa obawy przed oddaniem swoich ubrań do pralni. Nic dziwnego – w końcu ubrania mają ciągły kontakt ze skórą, więc od profesjonalizmu pralni zależy Twoje bezpieczeństwo. Musisz mieć pewność, że Twoje ubrania znajdują się w dobrych rękach. Właśnie dlatego tak dużo czasu poświęcamy na skrupulatne wytłumaczenie naszym Klientom co będzie działo się z ich rzeczami, krok po kroku. Korzystamy z atestowanych i antybakteryjnych środków piorących, które są w pełni bezpieczne, a przy tym doskonale czyszczą i dezynfekują ubrania. Nasza pralnia Wrocław jako jedna pierze ubrania swoich Klientów osobno – każde pranie naszych Klientów pierzemy w osobnej pralce, dzięki czemu ubrania nie mieszają się ze sobą – nasi Klienci mogą mieć poczucie sterylności prania oraz być pewni, że ich ubrania nie zagubią się. Pranie w antybakteryjnych środkach piorących jest gwarancją, że ubrania zostaną porządnie wyprane i pozbawione bakterii, wirusów oraz grzybów – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań. Dodatkowo dzięki wysokiej jakości środkom pralniczym możemy prac garderobę w niskich temperaturach co sprawia że ubrania dłużej zachowują swój kolor oraz trwałość.