pralnia wrocław

Czyste, świeże i pachnące pranie prosto pod drzwi Twojego domu. Bezpieczne detergenty, optymalnie dobrane procesy pralnicze i osoby, które znają się na praniu jak nikt inny. To świat, do którego Cię zapraszamy. Pralnia chemiczna Wrocław Duarte.

Pralnia chemiczna Wrocław – dlaczego akurat Duarte powinno być Twoją pralnią we Wrocławiu?

Korzystanie z profesjonalnej usługi pralniczej ma wiele zalet. Zacznijmy od tego, że pranie nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Oczywiście, jeśli to Twoje hobby to chylimy czoła i podziwiamy, bo znamy setki osób, które najchętniej w ogóle pozbyłyby się pralki z domu.

Wróćmy do prania. Wełna, bawełna, ubrania sportowe, zimowe, bielizna, koce i tak dalej. Sortowanie, sprawdzanie metek, tworzenie piramidy ubraniowej — to nie wirować, to prać ręcznie, to zanieść do pralni. Następnie kieszenie. Tak! W nich z pewnością są jakieś skarby, które nieodkryte mogą zaszkodzić pralce, albo całemu praniu. A i jeszcze kolory. Tak to też jest ważne, białe osobno, czerwone, ciemne, a zielony butelkowy to już z ciemnymi wyprać, czy osobno, a może ręcznie, bo to jednak wełniany sweter?

O nie! Skąd te plamy? Od czego, tu brudne, tam brudne. A tu wielka plama niczym logo akademii Pana Kleksa. Uf… pranie posegregowane, teraz czas na wstawienie pralki. Jeszcze zakupy, obiad i w końcu można odpocząć. Chwila, a kto pranie wyciągnie?

Znasz to? Może trochę niezgrabnie i chaotycznie opisaliśmy proces prania domowego, ale czy właśnie tak on nie wygląda? Już nie wspominamy o tym, że często „coś” nie wyschnie na czas.

pralnia Wrocław wyręczymy Cię

 

Jeśli Twoje przygotowania do prania wyglądają podobnie, to już wiesz, dlaczego Pralnia Chemiczna Duarte powinna zostać Twoją pralnią. A jak już zostaniesz z nami na dłużej, to czekają Cię miłe niespodzianki, bo dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy karty lojalnościowe. O tym jednak za chwilę. Najpierw poznaj korzyści, które sprawią, że już nigdy więcej nie rozpęta się w Twoim domu pralniczy chaos.

  • Oszczędzasz czas, a nawet sporo, bo mamy w ofercie usługi concierge (odbiór i dowóz prania).
  • Oszczędzasz sporo wody i środków do prania.
  • Tak naprawdę nie musisz się niczym martwić, ani biegać w pośpiechu między domowymi zadaniami.
  • Dla nas trudne plamy nie istnieją, czerwone wino nam niestraszne!
  • Ubrania sportowe, z membraną, puchowe – jakie chcesz. Wypierzemy.
  • Dobierzemy optymalny proces prania dla Twoich ubrań.
  • Korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów i profesjonalnych środków dla pralni chemicznych. Nie musisz się obawiać o swoje zdrowie, alergie, czy wrażliwą skórę.
  • Program lojalnościowy dla stałych klientów.

Pralnia chemiczna Wrocław centrum – tu znajdziesz Duarte!

Nasza pralnia znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, a dokładniej przy ul. Kazimierza Wielkiego 67. Parkowanie w centrum Cię odstrasza? Ułatwiamy życie nie tylko praniem. Pod budynkiem pralni znajdziesz bezpłatny parking.

Nie masz czasu? Nie masz samochodu? Spokojnie, jesteśmy gotowi na takie sytuacje. Z przyjemnością odbierzemy od Ciebie pranie i przywieziemy czyste i pachnące pod same drzwi. Koszt dowozu łatwo obliczysz z naszym kalkulatorem kosztów odbioru i dostawy prania. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez Facebook.

Pralnia chemiczna Wrocław – zostań z nami na dłużej, karta lojalnościowa czeka!

W naszej pralni zawsze cieszymy się, kiedy klienci ponownie nas odwiedzają. Oznacza to dla nas jedno – są zadowoleni z naszych usług.

W podziękowaniu za zaufanie, z radością i przyjemnością przygotowaliśmy karty lojalnościowe dla naszych klientów. Dla Ciebie również!

Jak działa karta? Każda wizyta w pralni to jedna pieczątka. 10 takich zebranych pieczątek to prezent od pralni specjalnie dla Ciebie! 50 zł do wykorzystania na dowolną usługę.