prasowanie ubrań

Każdy z nas ma swoją listę obowiązków, na której znajdują się te bardziej i te mniej lubiane przez nas czynności. Niestety prędzej, czy później będziemy musieli się za nie zabrać. Jednym z tych mniej lubianych obowiązków jest prasowanie ubrań. Jednak, czy na pewno jesteśmy na nie skazani? A może warto zlecić tę nieprzyjemną usługę profesjonalistom?

Nie lubisz prasowania ubrań? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Znasz kogoś, kto lubi prasować swoje ubrania? Raczej mało komu ta czynność sprawia przyjemność. Wykonujemy ją zwykle tuż przed wyjściem na jakąś ważniejszą uroczystość lub wtedy, gdy nasze ubrania naprawdę nie prezentują się zbyt dobrze.

Prasowanie na ostatnią chwilę bardzo często prowadzi jednak do kłótni. A one jeszcze bardziej potęgują naszą niechęć do tego obowiązku. Jednak, czy faktycznie musi to tak wyglądać? Czy jesteśmy skazani na prasowanie i pozostanie ono naszą udręką już na zawsze? Otóż nie! Możesz z łatwością wykreślić tę czynność ze swojej listy obowiązków. Wystarczy, że zlecisz prasowanie profesjonalistom. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje ubrania będą zawsze wyprasowane idealnie i na czas. Koniec z poparzeniami wynikającymi z prasowania w pośpiechu oraz z niepotrzebnymi kłótniami!

Dlaczego warto zlecić prasowanie ubrań Pralni Duarte?

Tak się składa, że jedną z usług oferowanych przez naszą pralnię jest wyręczanie Klientów w prasowaniu ubrań. Wiesz już, ilu zmartwień możesz sobie oszczędzić, decydując się na tę usługę. Istnieje jeszcze kilka dodatkowych zalet przekazania prasowania w ręce profesjonalistów.

Oszczędność czasu

Zlecając prasowanie ubrań pralni Duarte zaoszczędzisz sporo cennego czasu. Nie tylko wykonamy za Ciebie tę mało przyjemną czynność, ale także odbierzemy i przywieziemy Twoje ubrania w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Wrocławia. Dzięki temu zadbasz o wygląd swojej odzieży bez wychodzenia z domu! Zyskany w ten sposób czas możesz wykorzystać na odpoczynek, pracę, czy spotkanie z rodziną lub znajomymi.

Zero zniszczeń

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że różne tkaniny wymagają innej pielęgnacji. Dobranie nieodpowiedniej temperatury prasowania do materiału może bardzo negatywnie wpłynąć na jego stan. Decydując się na powierzenie prasowania w ręce profesjonalistów, nie musisz dłużej martwić się o przypadkowe zniszczenie Twoich wyjątkowych ubrań. Koniec ze sprawdzaniem metek i dobieraniem odpowiedniej temperatury!

Idealny wygląd

Wiesz już, że profesjonaliści dobiorą odpowiednią temperaturę i sposób prasowania. Chcemy Ci przypomnieć także o tym, że dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu profesjonaliści z łatwością sprawią, że Twoje nawet najbardziej pogniecione ubrania, będą prezentowały się idealnie.

Zainteresowała Cię nasza usługa prasowania ubrań? Skorzystaj ze specjalnych pakietów!

W cenniku naszej pralni znalazło się także miejsce dla specjalnych zestawów. W ich skład wchodzi np. pranie i prasowanie 30 koszul lub pranie i prasowanie 5 zestawów garniturowych. Te rozwiązania są idealną opcją dla osób, które na co dzień chodzą do pracy w eleganckich ubraniach. Pozwolą Ci one zadbać o swoją garderobę i przy okazji zaoszczędzić czas i pieniądze. Wybór gotowego zestawu jest tańszą opcją, niż przekazanie do pralni tej samej ilości odzieży pojedynczo.